Zo Accessories

Klikoni to load map

Useful Information

Locality: Tirana, Albania

Address: Rruga e Durrsit 1001 Tirana, Albania

Followers: 678

Opening hours

Monday:

Tuesday:

Wednesday:

Thursday:

Friday:

Saturday:

Sunday:

Reviews

Write a review

Posts

Zo Accessories
Byzylyk unik me shenjen tende te horoskopit . Fantastike dhe te pershtatshme me cdo veshje. #behuunik Porosit TANI, posta FALAS!
July 13, 2021, 1:00 PM
Ora Reginald eshte dhurata perfekt per nje mik ose per vete. Beje tenden me vetem nje mesazh!
June 25, 2021, 1:00 PM
Zo Accessories
Modeli me i fundit i orave Reginald. Design luksoz dhe i fokusuar ne detaje
June 10, 2021, 1:00 PM
Zo Accessories
Ora Reginald, perfekte per cdo rast dhe veshje Design luksoz dhe cilesi maksimale. Kundra ujit. Porosit TANI! Sasi e limituar! Item Type: Quartz Wristwatches... Brand Name: Reginald Style: Fashion & Casual Movement: Quartz Case Material: Stainless Steel Band Length: 24 cm Clasp Type: Folding Clasp with Safety Water Resistance Depth: 3Bar Feature: Complete Calendar, Water Resistant Dial Diameter: 40 mm Dial Window Material Type: Hardlex Band Material Type: Stainless Steel Band Width: 20 mm Case Thickness: 12 mm See more
June 6, 2021, 1:00 PM
Zo Accessories
#zodiacACCESSORIES Byrzylyk & Varse i personalizuar me shenjen tuaj te horoskopit. I pershtatshem per femra dhe meshkuj. Bejeni tuajin me nje mesazh. Porosit tani!
May 17, 2021, 1:00 PM

Related listings

Zo Accessories

Rruga e Durrsit 1001 Tirana, Albania

Shopping & retail

678 Followers
Zefi Gold & Jewellery

Rruga e Durrësit 1001 Tirana, Albania

+355 69 344 4888

Shopping & retail Accessories Jewellery/watches Jewellery & watches company Jewellery & watches shop

1,339 Followers
Zana Couture Tirana

rruga Mustafa Grebleshi 8 1004 Tirana, Albania

Shopping & retail Women's clothes shop Clothes shop

222 Followers
Shtepia e Okazioneve

rruga. hajdar dushi durres Durrësi, Albania

+355 69 815 2200

Shopping & retail Businesses

1,767 Followers
ZONJA Wear

Albania Tirana, Albania

+355 67 714 6901

Shopping & retail Apparel & clothing

53 Followers
Zoono Albania

Tiranë, Shqipëria 1010 Tirana, Albania

+383 49 548 475

Shopping & retail Product/service Health/beauty

18 Followers
Santi Computers Service

LAGJA POPULLORE isha spitali i vjeter 2001 Shijak, Albania

+355 67 322 2233

Shopping & retail Mobile phone shop Computer shop

1,140 Followers